Переваги встановлення цирконієвих коронок

Новим досягненням в області стоматології є зроблені з діоксиду цирконію коронки. Каркаси для них, виготовлених з цього матеріалу, володіють не меншою міцністю, ніж металеві, але при цьому у них відсутні ті мінуси, які характерні металу.

Зубні протези з цирконію дуже близькі до натуральних тканин зуба. Цей матеріал має гіпоалергенні властивості. Кольорові якості подібного вироби довговічні, а форма зберігається.

Практика показала, що сучасна стоматологія схиляється до застосування максимально нейтрального і щадного матеріалу для виготовлення коронок. Так, дуже часто металеві протези викликають алергію. Кераміка більш нешкідлива для людського організму, але вона дуже крихка. На цьому тлі цирконій виглядає універсальним засобом і воістину безпечним. Стоматологічні вироби з діоксиду цирконію добре приживаються в організмі, не викликаючи при цьому почуття дискомфорту.

Також з цирконію виготовляють вініри, зубні мости. Можливо, цирконієві коронки є більш дорогим матеріалом, але це очевидно, адже їх головною перевагою є відсутність алергічної реакції і наявність бездоганного косметичного ефекту.

Коронки з діоксиду цирконію: процес виготовлення

Основою є монолітний кристал, з якого з допомогою спеціального комп’ютеризованого верстата виточується протез. Моделювання такого протеза індивідуально. Готовий виріб піддається шліфовці і нанесення на нього спеціальної порцелянової емалі. Колір емалі підбирають відповідно до відтінком зубів пацієнта, такої зуб нічим не буде відрізнятися від натурального. Таким чином, цирконієва коронка готова до встановлення. Процес монтажу надзвичайно зручний. При всій міцності, який встановлюється каркас дуже тонкий, а область препарування зубної тканини мінімальна. Індивідуальне моделювання цирконієвих коронок сприяє ідеальному приляганню їх до зубів, що тим самим ліквідує необхідність підгонки. Бували випадки, коли стоматолог, оглядаючи ротову порожнину, брав цирконієвий зуб за натуральний матеріал.

Встановлені коронки з діоксиду цирконію
Встановлені коронки з діоксиду цирконію

До основних переваг цирконієвих коронок відносяться:

  • Природність;
  • Натуральність кольору;
  • Ідентичність покриття власної зубної емалі;
  • Щільна стикування протеза з зубом;
  • Ідеальне прилягання до ясен.

Величезним плюсом є також довгий гарантійний термін. Щільність прилягання цирконієвих коронок не змінюється з роками, і вони не розхитуються. Цирконій сам по собі – матеріал антибактеріальний, тому створює додатковий захист від карієсу сусідніх зубів.

Термін служби таких протезів коливається від п’ятнадцяти до двадцяти років. При дотриманні всіх гігієнічних норм їх функціональність можна продовжити. В основному гарантію на такі зубні імплантати дають на п’ять років.

Іноді для максимального збігу коронки з власними зубами використовують біосумісний матеріал – керамічну коронку з цирконієвої основою.

Так, завдяки використанню цирконієвих коронок, досягається ефект повної ідентичності зуба і протеза. А людина залишається задоволеним і засліплює всіх воістину чудовою і натуральної посмішкою.

Встановленням цирконієвих коронок в стоматологічній клініці ДЕНТА-Д займається головний лікар Хоруженко Сергій Сергійович, з багаторічним досвідом роботи.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 1 reviews
by Анатолій on Діоксид цирконію

Коронки з діоксиду цирконію дійсно одні з самих найкращих, тому рекомендую для гарної посмішки, тим більше дуже професійний лікар Хоруженко в цій клініці.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top