Вектор терапія

Лікування пародонтиту в клініці Дента-Д відповідає сучасним стандартам, підтвердження цьому наявність спеціалізованого обладнання, матеріалів і сучасних протоколів лікування.

Аппарат Вектор Vector
Аппарат Вектор Vector

ВЕКТОР ТЕРАПІЯ – це унікальна, сучасна ультразвукова методика для лікування ясен.

Метод «Вектор терапія» усуває саму причину захворювання, а не тільки його симптоми: видаляє зубний наліт, що скупчується на поверхні ясен і є головною причиною запалення, токсини, швидко і ефективно знешкоджує бактерії, що викликають захворювання.

Коли застосовується система «Вектор»?

На всіх стадіях захворювань пародонту.

Як підтримує профілактичний засіб після проведення основного лікування.

Профілактика відторгнення імплантантів.

Профілактика при великих обсягах протезування (металокераміка, замкові Бюгель і т.д.)

Головна особливість апарату Вектор Vector полягає в тому, що його ультразвукові коливання спрямовані чітко паралельно поверхні зуба, істотно знижуючи больові відчуття, а також пошкодження зубної емалі та дентину під час процедури лікування.

Лікування ясен апаратом Вектор Vector дозволяє проникнути в пародонтальні кишені на глибину до 11 мм, дозволяючи уникнути неприємного хірургічного втручання.

В процесі процедури на робочий інструмент направляється суміш, яка містить найдрібніші частинки гідроксиапатиту (компонент зубної емалі природного походження), за допомогою якого ефективно і якісно видаляються наддесневі і підясенні зубні відкладення, згладжуються виступаючі краї зубних пломб, а також проводиться очистка пошкоджень тканин ясен.

Робота з ураженими тканинами ясен ведеться на мікрорівні, руйнуючи біоплівки, в яких живуть шкідливі мікроорганізми, що не виходить при роботі з іншою апаратурою.

Під час сеансу пацієнт практично не відчуває больових відчуттів, хоча іноді можливо проведення місцевого знеболення. Більш того частинки препарату, що входить в полірувальну суспензію, знижують традиційну підвищену чутливість зубів до зовнішніх подразників після лікування.

Лікування ясен Вектор терапія
Лікування ясен Вектор терапія

Процедура триває від 40 хвилин до двох годин в залежності від кількості оброблюваних зубів та ясен.

Через 2-3 дні після сеансу наші пацієнти відзначають стан особливого комфорту і легкості в порожнині рота.

Протягом двох тижнів після процедури пацієнту рекомендується нанести повторний візит до стоматолога пародонтолога з метою контролю процесу одужання. У разі необхідності може бути проведена повторна чистка зубних відкладень апаратом Вектор Vector.

В кінцевому підсумку, після лікування ясен апаратом Вектор Vector, зміцнюються тканини ясен, зменшується або повністю зникає патологічна рухливість зубів, сповільнюється утворення зубних відкладень.

Регулярний контроль, а також сучасні дієві профілактичні заходи допоможуть Вам назавжди зберегти ясна здоровими.

Пам’ятайте, якщо у вас:

  • на зубній щітці залишається кров;
  • відчуття, що ясна «сверблять»;
  • на зубах є зубні відкладення або наліт;
  • турбує рухливість зубів;
  • неприємний запах з рота.

Вам терміново необхідна консультація лікаря-пародонтолога!

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 1 reviews
by Сергей Васильевич on Вектор терапія

В этой клинике Вектор терапию проводит настоящий профессионал своего дела, огромное спасибо Алине Сергеевне за улучшение зубов и десен.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top