Протезування зубів в стоматології Дента Д (Київ)

Основна мета стоматологічного протезування – відновлення первісної функціональності зубного ряду за допомогою особливих конструкцій – зубних протезів. Для вирішення цих завдань ортопеди-стоматологи клініки Дента Д на Оболоні мають в своєму розпорядженні широкий арсенал способів та технік. Пацієнти різних вікових груп мають можливість отримати доцільну корекцію дефектів зубного ряду за адекватними цінами.

Протезування зубів в стоматологічній клініці Дента Д проводять

Ткачук Діна Володимирівна
Лікар стоматолог - ортопед, естетична стоматологія
Член Асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 8 років
Детальніше
Ібрагім Роман Ахмедович
Лікар - стоматолог - хірург
Член асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Сулятицький Володимир Володимирович
Лікар стоматолог - хірург
Член асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (1)
Детальніше

Протезування зубів в клініці Дента Д: ціна, гарантії

Лікарі стоматологічної клініки Дента Д постійно працюють над тим, щоб пацієнти були задоволені надаваними послугами та їх доступною вартістю. Точні ціни на зубопротезування залежать від типу і особливостей встановленої конструкції, використовуваного матеріалу, обсягу попередніх процедур. Орієнтовну вартість можна подивитися у відповідному розділі нашого прайса. Ми даємо гарантійні зобов’язання на виконані роботи – 2 роки.

Консультація, огляд (до 15 хвилин)
б/о
Консультація зі складанням плану лікування (30 хвилин)
100,00 грн.
Виготовлення безметалевої керамічної коронки на основі оксида цирконія
5750 грн.
Виготовлення керамічного вініра
6750 грн.
Виготовлення металокерамічної коронки DuceramKiss
1550 грн.
Виготовлення знімного протеза
2550 грн.
Керамічна пресвкладка
6650 грн.
Композитна вкладка
2550 грн.

Показання до зубопротезування в клініці Дента Д на Оболоні

Необхідність в протезуванні зубів обумовлена багатьма причинами:

  • значне або повне руйнування коронкової (видимої) частини зуба;
  • відсутність одного зуба, часткова або повна адентія;
  • різні аномалії та деформації зубощелепного апарату;
  • патологічна стертість (підвищений стирання зубів);
  • травматичні ушкодження зубів (відколи, вивихи переломи).

У кожному конкретному клінічному випадку лікарем вибирається раціональний спосіб протезування. Враховуються функціональність та естетичність протеза, а також побажання пацієнта і його фінансові можливості.

Що необхідно знати про види протезування в стоматології Дента Д?

Сучасне зубопротезування успішно вирішує ортопедичні проблеми будь-якої складності. Стоматологічна клініка Дента Д (Оболонь, вул. Вишгородська 56/2) пропонує пацієнтам кілька типів протезів. Об’єктивно їх можна розділити на групи:

Знімні

часткові (фіксуються на збережених зубах) та повні (при відсутності всіх зубів); виготовляються з пластмаси, поліуретану, нейлону;

Коронки

протез-ковпачок, який встановлюється на залишок зуба;

Мости

конструкція зі з'єднаних разом одиничних коронок, яка кріпиться або на власні попередньо підготовлені зуби, або на заздалегідь вживлені імплантати;

Вініри

керамічні мікропротези, що покривають лише фронтальну поверхню зуба; в основному застосовуються в зоні посмішки для корекції кольору або геометрії зубів, відновлення відколів або тріщин, зменшення проміжку між зубами (треми та діастеми).

Особлива увага приділяється матеріалам, з яких виготовляються протези. Вибір сплаву суто індивідуальний. Залежить від рекомендацій лікаря, естетичних уподобань пацієнта і його бюджету. Ортопеди нашої клініки використовують у своїй роботі кілька оптимальних варіантів:

металокераміка – металеву основу з гіпоалергенним керамічним покриттям; це компромісний варіант між естетикою та міцністю; основними перевагами цього виду протезів вважають: довговічність (від 8 до 15 років), відносно невисока вартість, ідентичність за кольором зубної емалі; до недоліків відносять: необхідність в значному обтачивании здорового зуба; шкоду для ясен.

Безметалова кераміка - абсолютно біологічно сумісний з тканинами організму матеріал

01
Цирконієві коронки (діоксид цирконію)
одна з найпопулярніших модифікацій; сучасний, естетичний матеріал (практично не відрізняється від природних зубів) з терміном служби понад 20 років; максимальна точність прилягання, висока міцність та швидка реабілітація (відсутність дискомфорту у ротовій порожнині) робить можливим використання діоксиду цирконію для мостовидних протезів великої довжини;
02
Пресована кераміка
новий рівень естетики, ідеально підходить для протезування передніх зубів; до основних плюсів відносять: легкість, міцність конструкції; неінвазивність (мінімальне обточування тканин зуба з найменшою травмою для ясен) і вітальність (відсутність обов'язковості депульпірованія).