Імплантація зубів в клініці Дента Д на Оболоні

У стоматології Дента Д (Київ, вул. Вишгородська 56/2) проблема відсутності зубів вирішується різними способами, виходячи з клінічної картини. Надійний варіант – імплантація зубів з подальшим протезуванням. Зубний імплантат, встановлений в щелепну кістку, повністю виконує функції втраченого кореня зуба. При належному догляді такий штучний зуб може служити людині все життя.

В яких випадках показана процедура імплантації зубів?

Людський організм не може самостійно регенерувати випавший або пошкоджений постійний зуб. Адентія (часткова або повна відсутність зубних одиниць в ротовій порожнині) – це не тільки естетичний дискомфорт. Порушується злагоджена бiомеханична робота пародонта та щелепи. В результаті руйнується можливість комфортного життя та спілкування людини. Сучасна стоматологічна практика показує, що дентальная імплантація – найбільш прогресивна і фізіологічна методика відновлення втрачених зубів. В контексті топографії зубного ряду імплантація можлива:

  • при відсутності одного зуба (включені або кінцеві деффекти);
  • частковiй (кілька одиниць) або повній відсутності зубів.

Переваги цього виду протезування складно переоцінити:

  • єдина технологія, при якій не травмуються зуби, сусідні з відновлюваними;
  • тільки даний метод виключає атрофію кісткової тканини та забезпечує її достатню стимуляцію;
  • гарантує довговічність отриманого результату.

Основні переваги імплантації зубів в клініці Дента Д на Оболоні

Будь-який пацієнт, який звернувся до профільного фахівця нашої клініки, може розраховувати на ефективний результат проведеного хірургічного втручання. Ми пропонуємо:

  • точність та якість імплантів Straumann та MegaGen, які поєднують механічну міцність з високими показниками остеоінтеграції; при цьому обов’язковий індивідуальний підбір імплантату і застосування атравматичної техніки його встановлення;
  • якісну діагностику, проведення при необхідності підготовчих процедур в порожнині рота (наприклад, відновлення кісткової тканини);
  • грамотну імплантацію «під ключ» – курирування пацієнта з моменту його звернення (консультація та планування операції) до отримання остаточного результату.

Ми заслужено пишаємося професіоналізмом наших лікарів-імплантологів. Вони допоможуть Вам посміхатися із задоволенням, а жувати зі смаком!