13
років досвіду в стоматології
12005
задоволених клієнтів
8
досвідчених стоматологів
11
стоматологічних послуг

Команда кращих стоматологів на Оболоні які щиро люблять свою справу та пацієнтів

Ткачук Діна Володимирівна
Лікар стоматолог - ортопед, естетична стоматологія
Член Асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (1)
Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше
Черей Анастасія Андріївна
Стоматолог-терапевт
Досвід роботи: 4 роки
Відгуки: (3)
Детальніше
Гожа Ніна Володимирівна
Лікар - стоматолог - терапевт, дитячий лікар терапевт
Член Асоціації стоматологів України
Член української ендодонтичній Асоціації
Досвід роботи: 9 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Збаражський Володимир Юрійович
Лікар стоматолог - терапевт, ендодонтист
Досвід роботи: 9 рокiв
Відгуки: (1)
Детальніше
Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (2)
Детальніше

Відгуки пацієнтів про стоматологічну клініку Denta D на Вишгородській

Здесь делал реставрацию двух передних зубов. После падения и удара появились сколы, не большие, но видно. Процедура прошла успешно и без боли. Хорошо подобран оттенок материала, практически не заметно реставрации. Это если в близи и то не каждый поймёт. Благодарен Анастасии Александровне за спасения моей полноценной улыбки и зубов в целом. Теперь буду знать, кому обращаться.
С зубами у меня проблема с самого детства. Кариес - нормальное дело. Недавно была на приеме у Анастасии Александровной. Она лечила мне кариес. С Анастасией было приятно общаться, девушка приятная :)
Обращался за помощью к Анастасии Александровне по поводу удаления зуба мудрости с левой стороны. Уже человек проверен, хорошо лечит, по сколько моя сестра было её пациентом. С начало обратился в городскую стоматологию, но со мной не стали работать. Мол зуб растёт "лёжа" и т.п, короче вежливо послали. Только здесь удалили зуб без лишних отмазок. Видно, что человек действительно владеет навыками и знаниями в своей работе. Процесс не болезненный, но после анестезии немного припухло и было не комфортно. Но антибиотиками и противовоспалительные таблетки помогли с этим. Всё зажило, благодарю за помощь

Стоматологічна клініка Дента Д в Києві на вул. Вишгородській

Стоматологія в Києві на Оболоні (вул. Вишгородська 56/2) Дента Д – одна з небагатьох сучасних столичних клінік, в якій дійсно надають послуги європейської якості. Конкретна допомога першокласної команди лікарів заснована на уважному та дбайливому ставленні до кожного пацієнта. Для досягнення максимально ефективного результату ми неухильно дотримуємося своїх професійних принципiв:

 • високий технічний рівень стоматологічного обслуговування – використання в роботі дентального мікроскопа, вектор-терапії, цифрової технології Digital Smile Design (DSD), що дозволяє побачити свою майбутню бездоганну посмішку на комп’ютері;
 • безкомпромісну якість, безпеку і значний естетичний ефект проведеного лікування;
 • обов’язковий психологічний комфорт для пацієнта (весь персонал проходить спеціалізовані курси);
 • точне рішення поставлених завдань в обумовлені терміни без затримок;
 • чесні, доступні і зрозумілі ціни, що виключають несподівані додаткові накрутки і приховані платежі.

Стоматологія Дента-Д Оболонь – які послуги ми надаємо?

Клініка Дента Д забезпечує комплексний та колективний підхід до вирішення будь-якої стоматологічної проблеми. При цьому повністю елімінує звичне для багатьох людей уявлення про лікарський прийомі, як про «конвеєр» пацієнтів, що страждають від зубного болю  з відведеним на кожного клієнта проміжком часу в 10 – 15 хвилин. Великий злагоджений колектив (більше 10 років роботи) висококваліфікованих досвідчених лікарів гарантує грунтовний підхід до якісного виконання лікувальних та профілактичних процедур. Наші пацієнти можуть розраховувати на широкий діапазон послуг, що надаються:

 • діагностика;
 • терапевтичне лікування зубів;
 • профілактична діяльність;
 • протезування;
 • імплантація;
 • дитяча стоматологія;
 • пародонтология;
 • хірургічний напрямок, в завдання якого входить не тільки видалення зубів, але і значний спектр заходів по їх збереженню;
 • професійна чистка та відбілювання зубів.

Для більш детальної інформації просто виберіть необхідну Вам рубрику і ознайомтеся з усіма нюансами.

Наша стоматологія на Оболоні: ціни, вигідні для вас пропозиції, акції

Використання тільки сертифікованих матеріалів високої якості, надання гарантій на свою роботу до 5 років, персональний план лікування (без нав’язування зайвих послуг) – основні причини, за якими 9 з 10 пацієнтів рекомендують нас своїм друзям і близьким. Доповнюють цей перелік демократичні ціни. Оплату стоматологічних послуг ми приймаємо в різних формах:

 • готівковими коштами;
 • електронний розрахунок – зручне рішення, якщо Ви хочете використовувати банківську карту.

Для Вашого комфорту ми регулярно пропонуємо найкращі умови: вигідні спеціальні пропозиції (наприклад, накопичувальні або сімейні знижки). Запис на прийом онлайн передбачає отримання бонусу: -10% від вартості терапевтичного лікування. Крім того, зателефонувавши нам прямо зараз, Ви дізнаєтеся деталі про діючі акції.