Мікроімпланти

Система мікроімплантів в ортодонтії – розширення можливостей ортодонтичного переміщення зубів, скорочення термінів лікування, створення стабільної опори. Це дозволяє отримувати більш передбачуванні повноцінні та естетичні результати лікування.

Що таке мікроімпланти?

Мікроімпланти – це крихітні гвинти, зроблені з чистого титану (99,2%) або сплаву титану (90%). Мікроімпланти кріпляться в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи і служать опорними (якірними) пунктами, що допомагають переміщати зуби при ортодонтичному лікуванні.

Для чого потрібні мікроімпланти?

По-перше, це потрібно для прискорення процесу лікування і досягнення більш точних передбачуваних результатів лікування, як з естетичної точки зору, так і з позиції створення добрих контактів між зубами, що важливо для здоров’я зубів.

По-друге, застосування мікроімплантів дозволяє в ряді випадків взагалі обійтися без використання брекет-системи або звести число брекетів до мінімуму. Метод ортодонтичного переміщення зуба заснований на механічному принципі третього закону Ньютона, який говорить, що сила дії дорівнює силі протидії. Тому при переміщенні зубів потрібно мати хорошу опору. Традиційно цією опорою є зуб або кілька зубів, тобто ми “тягнемо” зуб, спираючись на інщі зуби. Такий спосіб не дуже хороший, оскільки під дією сили опорні зуби також будуть здійснвати зустрічне переміщення, тобто переміщення, яке нам абсолютно непотрібно. Таким чином, зуби не є гарною опорою при ортодонтичному лікуванні.

Навпаки, ортодонтичні мікроімпланти, встановленні в кісткову тканину, яка оточує Ваші зуби, злужать чудовим опорним пунктом, для того щоб переміщати зуби. Мікроімпланти знаходятся в товщі кістки, завдяки чому не зміщуються при прикладанні до них сили. Ось чому, коли ми переміщаємо зуби, спраючись на мікроімпланти, ми впевнені в ефективності і передбачуваності лікування.

Мікроімпланти, встановлені для переміщення переденьої группи зубів

Завдяки мікроімплантам ми можемо успішно справлятися з такими складними проблемами як дуже сильна скупченість зубів, надмірне прорізування зуба через відсутність протилежного зуба-антагоніста, віялоподібна розбіжність зубів верхньої або нижньої щелепи, глибокий або відкритий прикус і т.д. При цьому часто вдається уникнути хірургічного втручання.

При використанні мікроімплантів результати лікування більш передбачувані, тому що хід лікування більше контролюється лікарем і в меньшій мірі залежить від пацієнта. При відсутності мікроімплантів начастіше неможливо досягти хорошего прикусу, якщо пацієнт не буде добре носити міжщелепні еластики або виконувати інші рекомендації лікаря.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top