Дитячий прийом

Профілактика карієса

Карієс – це найпоширеніша стоматологічна хвороба дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. І, як і будь- яку хворобу, карієс простіше запобігти, ніж лікувати. За допомогою порад, наведених нижче, Ви зможите вберегти Вашу дитину від раннього знайомства з карієсом і зубним болем.

Карієс – це найпоширеніша стоматологічна хвороба дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. І, як і будь- яку хворобу, карієс простіше запобігти, ніж лікувати. За допомогою порад,наведених нижче, Ви зможите вберегти Вашу дитину від раннього знайомства з карієсом і зубним болем.

Рання турбота про зуби дитини – основні елементи ,що входять до складу зубів – це кальцій і фтор.Тому, якщо вагітна жінка вживає спеціальні фторвмісні добавки і багаті кальцієм продукти харчування, можна одночасно досягти подвійного ефекту – закласти у дитини основу для міцних, рівних зубів, а також уникнути втрати цінних елементів в організмі матері-годувальниці.

Гігієна і ще раз гігієна – крієс викликається особливою бактерією, яка потрапляє до рота дитини не інакше, як зі слиною батьків. Облизана батьками ложка або соска містить на собі збудник карієсу. Столовий прибор,який впав, варто вимити і тільки після цього давати малюкові.

Раціон – здоровя зубів багато в чому залежить від правильного харчування. Постарайтеся збалансувати обід дитини так, щоб він містив в собі достатню кількість кальцію, магнію та вітаміну D.

Менше цукерок, більше фруктів – льодяники не дарма вважається причиною карієсу. Для розмноження небезпечних для зубів бактерій необхідний цукор, який у надлишку присутній в цукерках. А от фрукти і ягоди не шкідливі для дитяких зубів.

Чистимо зуби разом – дитяча зубна щітка та зубна паста – Ваша головна зброя в боротьбі з дитячим карієсом. Догляд за молочними зубами потрібно починати здійснювати відразу, як тільки вони проріжуться. Також дуже важливо якомога раніше прищепити дитині культуру гігієни порожнини рота – вона повинна розуміти, що здоровя зубів дуже важливе і почати самостійно чистити зуби.

Своєчасне відвідування лікаря – навіть при строгому виконнані всіх цих розпоряджень дитина 2-4 рази на рік повинна бувати на огляді у дитячого стоматолога. Лікар допоможе скоректувати профілактичні по збереженню здоровя зубів, а також, у разі необхідності може використовувати, як фтористий лак, гель, мус, які відновлюють емаль зубів і зменшують ризик виникнення карієсу.

Ціни на дитяче терапевтичне лікування

 

Розкриття порожнини зуба 200,00
Інстр. та мед. обробка 1 к/к/повторно 75/50,00
Адаптація дитини (30 хв) 200,00
Герметизація фісур 1 зуба 250,00

Пломба Twinky Star/ VOCO 300,00
Пломба Vitremer дит. 450,00
Пломба Ketac Molar 280,00
Пломбування 1 к/к стадія резорбції 60,00
Пломбування 1 к/к стадія стабілізації 90,00
Тимчасове пломб 1 к/к Пульпосептин 50,00
Тимчасове пломб 1 к/к Calasep 60,00
Девіталізуюча паста 150,00
Девіталізуюча паста повторно 80,00
Фторування 1 зуба (Ftoroplen) 30,00
Атипове видалення 1650,00
Пластика вуздечки 550,00
Видалення екзостозу 250,00
Видалення молочного зуба на стадії резорбції коренів 150,00
Видалення однокореневого молочного зуба на стадії стабілізації коренів 250,00
Видалення багатокореневого молочного зуба на стадії стабілізації коренів 350,00
Пластика уздечки 550,00
Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top