Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /var/www/dentad/data/www/denta-d.com.ua/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 47
Дитяча стоматологія в Києві, ціни на послуги від Denta-D

Дитячий прийом

Профілактика карієса

Карієс – це найпоширеніша стоматологічна хвороба дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. І, як і будь- яку хворобу, карієс простіше запобігти, ніж лікувати. За допомогою порад, наведених нижче, Ви зможите вберегти Вашу дитину від раннього знайомства з карієсом і зубним болем.

Карієс – це найпоширеніша стоматологічна хвороба дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. І, як і будь- яку хворобу, карієс простіше запобігти, ніж лікувати. За допомогою порад,наведених нижче, Ви зможите вберегти Вашу дитину від раннього знайомства з карієсом і зубним болем.

Рання турбота про зуби дитини – основні елементи ,що входять до складу зубів – це кальцій і фтор.Тому, якщо вагітна жінка вживає спеціальні фторвмісні добавки і багаті кальцієм продукти харчування, можна одночасно досягти подвійного ефекту – закласти у дитини основу для міцних, рівних зубів, а також уникнути втрати цінних елементів в організмі матері-годувальниці.

Гігієна і ще раз гігієна – крієс викликається особливою бактерією, яка потрапляє до рота дитини не інакше, як зі слиною батьків. Облизана батьками ложка або соска містить на собі збудник карієсу. Столовий прибор,який впав, варто вимити і тільки після цього давати малюкові.

Раціон – здоровя зубів багато в чому залежить від правильного харчування. Постарайтеся збалансувати обід дитини так, щоб він містив в собі достатню кількість кальцію, магнію та вітаміну D.

Менше цукерок, більше фруктів – льодяники не дарма вважається причиною карієсу. Для розмноження небезпечних для зубів бактерій необхідний цукор, який у надлишку присутній в цукерках. А от фрукти і ягоди не шкідливі для дитяких зубів.

Чистимо зуби разом – дитяча зубна щітка та зубна паста – Ваша головна зброя в боротьбі з дитячим карієсом. Догляд за молочними зубами потрібно починати здійснювати відразу, як тільки вони проріжуться. Також дуже важливо якомога раніше прищепити дитині культуру гігієни порожнини рота – вона повинна розуміти, що здоровя зубів дуже важливе і почати самостійно чистити зуби.

Своєчасне відвідування лікаря – навіть при строгому виконнані всіх цих розпоряджень дитина 2-4 рази на рік повинна бувати на огляді у дитячого стоматолога. Лікар допоможе скоректувати профілактичні по збереженню здоровя зубів, а також, у разі необхідності може використовувати, як фтористий лак, гель, мус, які відновлюють емаль зубів і зменшують ризик виникнення карієсу.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top