Рекомендації

Тверду їжу – овочі, фрукти, м’ясо тощо, відкушувати не можна, необхідно різати її на невеликі шматочи. На час лікування слід відмовитися від вживання горіхів, насіння, сухариків, карамелі і т.п. їжі, яка може призвести до пошкодження апаратури.

У період лікування не вживайте в’язкі продукти: халву, ірис і т.д., не користуйтеся жувальними гумками, тому що від такої їжі, важко відчистити брекети.

При лікуванні естетичними брекетами необхідно обмежити вживання фарбувальних напоїв і продуктів. Кава, міцний чорний чай, чорничне варення і т.д можуть призвести до фарбування прозорих брекетів і фіксуючого матеріалу.

Слід уникати різних температурних перепадів в харчуванні наприклад: після морозива – гарячий чай або кава; оскільки різка різниця температур може призвести до відклеювання брекетів і погіршенню ортодонтичного дроту.

Також можливо травмування слизової оболонки елементами брекет-системи, щоб уникнути цього необхідно в перший час використовувати спеціальний пластичний віск, виданий лікарем. Якщо травми сильно турбують або довго не гояться, то необхідно скористатися протизапальними і загоюючими препаратами (солкосеріл-дентальна паста).

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top