Імпланти MegaGen

Коли через карієс або травми людина втрачає зуб, на допомогу можуть прийти дві процедури. Це традиційне протезування і порівняно новий спосіб — імплантація зубів. Обидва варіанти можуть бути засосовані не в усіх випадках.

Для того, щоб скористатися першим, необхідно, щоб зуб не був зруйнований з коренем: протез повинен мати основу, на якій він триматиметься. При проведенні процедури імплантації, навпаки, зуб має бути відсутнім повністю.

Що таке імплантація зубів

Процедура імплантації зубів імплантами MegaGen проводиться у декілька етапів.

На першому етапі в спеціально зроблене поглиблення в кістковій частині ясен на місце майбутнього зуба імплантується штучний корінь. Після того, як штучний корінь встановлений, настає тривалий процес загоєння, впродовж якого імплантат приживається на новому місці, а організм звикає до нього і не відторгає його. Потім до штучного кореня прикріпляється “надбудова” і коронка, виготовлена відповідно до зовнішнього вигляду інших зубів, з урахуванням кольору і форми.

Слід зазначити, що перед тим, як приступити до цієї процедури, необхідно відвідати терапевта і дантистів різної спеціалізації. Імплантацію можна починати через 2-4 місяці після видалення або втрати зуба: кісткова тканина і ясна на місці майбутнього імплантата повинні повністю відновитися.

Протипоказання до імплантації зубів імплантами MegaGen

  1. Вік пацієнта – менше 18 років;
  2. Різні види запальних (стоматит, гінгівіт, пародонтит), хронічних, онкологічних захворювань; цукровий діабет, ревматизм, порушення здатності згущуватися крові, гіпертонія, ішемічна хвороба серця і інші захворювання;
  3. Період вагітності і лактації.

Переваги процедури імплантації зубів імплантами MegaGen

  1. Після проходження усіх етапів імплантації, у вас з’явиться новий зуб, зовні і функціонально він нічим не буде відрізнятися від його натуральних аналогів. Цей зуб може витримувати таке ж навантаження при жуванні.
  2. Імплантацію можна проводити, якщо відсутній не лише один зуб в ряду, але і декілька зубів підряд.
  3. Під час імплантації абсолютно не зачіпаються сусідні зуби, на відміну, наприклад від процесу установки мостовидного протезу. Крім того, новий зуб має усі функції, тим самим навантаження не концентрується тільки навколо сусідніх природних зубів.

Недоліки процедури імплантації зубів імплантами MegaGen

Імплантація зубів набагато дорожча за процедуру звичайного протезування:

  • Вартість імплантації одного зуба “під ключ” складає в середньому від 5 до 15 тисяч гривень;
  • Аргументом проти цієї процедури є також те, що імплантація відбувається не без хірургічного втручання. В результаті цього можливий розвиток запальних процесів. Не слід забувати, що регулярно відвідувати стоматолога вам припаде не лише під час тривалої процедури імплантації, але і після неї в профілактичних цілях;
  • Середній термін служби імплантата, який несе повне навантаження, складає близько 10 років. Проте штучний зуб з різних причин може вийти з ладу і раніше. В цьому випадку дорогу процедуру доведеться повторити, повністю або частково – залежно від виду руйнування зуба.

Одномоментна імплантація

Як ми відмітили вище, імплантація зубів – досить тривалий процес, що займає декілька місяців, вимагає постійні обстеження, консультації і процедури в кабінеті стоматолога. Для тих, хто з яких-небудь причин не може чекати і проходити багатоетапну процедуру, існує альтернативний вид — так звана одномоментна імплантація. Суть її полягає в тому, що імплантація штучного кореня і коронки відбувається одночасно, впродовж одного відвідування лікаря.

Проте далеко не в усіх випадках ця процедура технічно можлива і рекомендована. Також треба враховувати, що фінансовий ризик вищий, ніж при стандартній процедурі: якщо імплантат не приживеться, то ви втрачаєте гроші, витрачені не лише на перший етап імплантації і штучний корінь, але і на протез зуба і всю процедуру відразу. Крім того, якщо зламається коронка, поставлена в ході стандартної процедури, її можна замінити на нову. Якщо ж вона була поставлена одночасно з коренем, то доведеться видаляти усю конструкцію, травмувати ясна і проводити імплантацію із самого початку.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top