Невидимі брекети

Плюси і мінуси лінгвальних брекетів:

  • Ваша посмішка стає чарівнішою з коженим денем, і тільки Ви знаєте чому. Вже через декілька місяців Ви будете частіше посміхатися, адже зуби будуть значно рівнішими;
  • Внутрішня поверхня зубів більш стійка до карієсу, особливо у підлітків. Це звичайно плюс;
  • Ваш секрет коштує грошей. У 1,5 -2 рази лікування лінгвальними брекетами дорожче, ніж вестибулярними. Відомий вислів Дейла Карнегі ” Ніщо не дається нам так дешево і не цінується так догоро як посмішка” – в цьому випадку вірно лише для декого з ідеальною природною посмішкою; вам потрібне терпіння, щоб звикнути до цих брекетів, язику теж буде незвично при розмові та прийомі їжі. Скільки часу займе адаптація? Відповідь для ожного пацієнта буде своя. Але в середньому налаштуйтеся на 2-3 тижні. Для Вас – це безпосередньо мінус.
  • Носіння еластиків (еластичних гумових колечок, призначених для виправлення прикусу) не уникнув жоден ортодонтичний пацієнт з брекитами на обох щелепах. Вони тягнуться від верхніх зубів до нижніх, і їм не сховатися від цікавого погляду оточуючих. На цьому етапі лікування брекетів не видно, але еластики помітні.

Якщо Ваше баження і решучість лікуватися тільки на лінгвалний техніці переважує всі названі мінуси, то ми будемо раді бачити Вас серед наших пацієнтів.

Лінгвальні брекети – для сильних людей. Якщо ви одразу засумуєте від початкової шепелявості або натертого язика чи не зможите посидіти годину- півтори в стоматологічному кріслі,то , можливо, краще вибрати простішу систему. З іншого боку, пацієнти з внутрішніми брекитами отримують те, що хотіли зазвичай в 4-5 разів швидше, ніж власники вестибулярних (зовнішніх) брекетів. Ні, лікування, звичайно не триває меньше, частіше воно навіть довше на півроку. Просто рівні зуби і красива посмішка, які зазвичай досягаються вже в перші півроку лікування, ніяк не приховані брекетами.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top