Нейлонові протези

Наші дідусі і бабусі користувалися жорсткими пластмасовими протезами, які мали багато сутєвих недоліків – містили залишковий мономер, викликаючий алергічні реакції, збирали у своїх мікропорах бактерії і легко ломалися. Сьогодні ми можемо запропонувати своїм пацієнтам легкі, міцні, еластичний, надійні комфортні нейлонові протези.

Нейлонові протези – це нове покоління знімних протезів на еластичному базисі. Це протез-неведимка, оскільки він виготовлений з напівпрорзорого матеріалу природного кольору ясен.

Протези успішно застосовуються як для заміщення часткових дефектів (1-2 зуба), так і для виготовлення повних знімних протезів. Особливістю є те, що нейлоновий протез відновлює цілісність зубного ряду без препарування здорових зубів.

Нейлоновий протез практичний і зручний у використанні. Він гнучкий, тому самостійне зняття і надягання протеза для пацієнта не є проблемою.

Базис протеза виконується з полімерної композиції на основі нейлону, завдяки чому зменшується питома вага конструкції – протез стає легший.

Нейлоновий протез – виготовляється за новою технологією. Спеціальне обладнання забеспечує процес інжекції, у результаті якого протез не має залишкових мономерів, як на акрилових протезах, що включає токсичну дію алергічного компонента. Нейлон не викликає алергічної реакції у пацієнтів, чутливих до акрилу, вініру, латексу і металів. Нейлон не вбирає в себе вологу з флорою порожнини рота, тому в ньому не живуть мікроорганізми. Нейлонові протези не містять металевих елементів.

Нейлонові протези пропонують пацієнтам, яким протипоказано препарування зубів (при гострих серцево-судиних захворюваннях, після інфарктних станах, епілепсії.)

Гнучкі протези також є ідеальним варіантом для дітей, які передчасно втратили зуби для запобігання зубно-щелепних деформацій.

Нейлон містить стійкий барвник, який надає протезам прекрастний естетичний вигляд. навіть після тривалої есплуатації.

При використанні нейлонових протезів неможливо розхитування опорних зубів. Пацієнти, які користувалися раніше знімними протезами з металом відзначають істотну різницю: звикання до нейлонових протезів відбувається за кілька хвилин.

Нейлон значно міцніший від акрилових пластмас і естетичніший, ніж хром- кобальтові сплави. Нейлонові протези супереластичні, вони не ломаються навіть в екстримальних ситуаціях. Їх також рекомендують пацієнтам, чиє життя пов’язане с травмами. Це пожежники, міліціонери, рятувальники, боксери.

Догляд за нейлоновис протезом:

Протези змінюють колір, стають брудними, темніють, якщо за ними не доглядати.

  • Щовечора протез потрібно чистити тільки засобами призначеними для цього. Звичайну зубну пасту використовувати не можна, бо вона абразивна і руйнує структуру протезу. Таблетки COREGA TABS чудово дизінфікують і дезодорують протези,видаляють з поверхні наліт агресивних барвників, таких, як тютюн, чай, кава, буряк.
  • Для кращого результату рекомендуємо використовувати спеціальні ванночки-контейнери “Ультра Сонік-Валпласт”, в яких миючий засіб та ультразвукова вібрація забеспечують бездоганне очищення.
  • Навіть якщо немає умов для якісної очистки, візьміть зубну щітку і звичайне мило.

Памятайте про те,що під час сну нейлоновий протез повинен перебувати в порожнині рота, тому що він фіксує щелепи та головки суглобів у правильному положенні.

Якщо у Вас виникли питання, приходьте у стоматологічну клініку “Дента-Д” на безкоштовну консультацію і дізнайтеся більше про зубне протезування.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top