Металеві брекети

Металеві брекети Damon Q – брекети нового покоління. Це виличезний крок вперед в області технології низького тертя і пасивних самолігуючих систем, з можливістю застосування слабких сил, що забеспечують надійніше і контральовае переміщення зубів. Хороші результати лікування, більш тонкий профіль і зменшиний розмір.

Damon Q

Damon 3MX i SmartClip також відносятся до апаратів з пасивним типом лігування. Оскільки дуга в таких брекетах утримується спеціальними замочками, які не обмежують її ковзання в пазлах, то переміщення зубів проходить набагато швидше і з мінімальними навантаженнями. При цьому власні м’язи природним шляхом впливають на отримання доброго результату.

Damon 3MX
Damon 3MX
SmartClip
SmartClip

Victori – класичны брекити з активним типом лігування. Це означає, що дуга, яка є головним елементом для переміщення зубів в і проходить через пази всіх брекетів, щільно привязується до них еластичними або металевими лігатурами.

Victori

Металеві брекити зявилися раніше за інших і існують досі. Це пов’язано з тим, що метал – “вдячний” і дешевий матеріал, який справляється з більщістю завдань, поставлених ортодонтом.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top