Малий косметичний протез

33Малий косметичний протез у клініці “Дента-Д” виконується по найновіших технологіях з найкращіх матеріалів, які забеспечують міцність та надійність. Втрата навіть одного зуба негативно впливає на стан решти зубів. Зуби зміщуються вбік місця, що звільнилося. Таким чином деформується весь зубний ряд. Через деякий час виникає захворювання скронево-нижьощелепного суглобу – артроз. З’являються такі неприємні симптоми, як хрусткіт у суглобах, біль неможливість до кінця відкрити рот. Тому вчасне стоматологічне протезування таке важливе.

Малий косметичний протез – це різновид знімних протезів. Іх виготовляють за відсутності одного – трех зубів, коли немає потреби обробляти абсолютно інтактні (без жодної пломби) сусідні зуби або стан здоров’я не дозволяє традиційного протезуваннячи імплантації.

Вони бувають тільки односторонніми і виконують функцію відсутніх зубів.Частіше викорстовуються для тимчасового, підготовчого лікування, але ними можна користуватися тривалий час. Ці протези мають недоліки знімних конструкцій, але до них швидко звикають. Вони не дорогі, а головне дозволяють зберегти опорні зуби неушкоджиними. Стоматолог знімає відбиток і на наступний день здає малий косметичний протез.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top