Коронки на основі оксиду цирконію (цирконієві коронки)

Цирконієві коронки або коронки на основі оксиду цирконію в стоматології почали широко використовувати відносно недавно, проте вони вже встигли заслужити симпатії лікарів і пацієнтів.

У світі понад 50% робіт з протезування – роботи, виконані керамікою на основі оксиду цирконію.

Оксид цирконію називають матеріалом майбутнього за його виняткову красу та міцність.

Безметалева кераміка на оксиді цирконію – це запорука не тільки естетичності, відмінної біологічної сумісності, але й надійності.

Відмінність цирконієвих коронок від інших коронок

Коронки з оксиду цирконію відрізняються від всіх інших особливим естетичним зовнішнім виглядом. Це пояснюється тим, що в оксиду цирконію така ж прозорість та світлопроникність, як і в природного зуба. Технологія виробництва таких коронок дозволяє ідеально підібрати колір зуба, і він нічим не видає своє штучне походження.

Коронки з оксиду цирконію біосумісні, вони не викликають алергічних реакцій, не впливають на м’які тканини порожнини рота. Оксид цирконію – біоіенертний матеріал, який не провокує запалення, рецесії чи зміни кольору ясен.

Кераміка на оксиді цирконію вимагає мінімального препарування зубів, бо товщіна каркаса всього 0,4 мм. Тому й опорні зуби можна залишати живими (без депупьпації). Самі коронки значно легші, ніж металокерамічні.

Каркас з оксиду цирконію для коронки виготовляється методом комп’ютерного фрезерування. Це пояснює точність виготовляння роботи. Потім на цирконієвий каркас наноситься керамічна маса.

Для облицювання цирконієвих коронок використовується міцна світлопроникна, напівпрозора кераміка з широкою гамою відтінків, що дозволяє створити коронки, які не можливо відрізнити від природних зубів. Гладка поверхня цирконієвих коронок перешкоджає акумуляції нальоту, а високі теплоізоляційні властивості дозволяють повною мірою насолоджуватися прийомом холодної або горячої їжі.

Різниця між металокерамікою та коронками на основі оксиду цирконію (цирконієвими коронками) полягає в тому, що коронки, виготовлені на металевому каркасі виглядають монохромними з темно – сірою лінією ясен і в результаті оптичного заломлення всередені облицювальної кераміки, ясна сприймаються, як живі і здорові тканини.

Міцність оксиду цирконію (цирконієвих коронок) перевищує міцність металу, в результаті збільшується термін служби кераміки. Можна робити не лише поодинокі коронки, а й мостовидні протези з проміжком до трьох одиниць.

Використання цирконію показано людям з проблемами нирок, крові, ендокринною системою та при алергії на метали. Єдиним протипоказанням до використання конструкцій на основі оксиду цирконію є виражений глибокий прикус і бруксизм.

Стоматологічна клініка Дента-Д в Києві пропонує Вам скористатись акційним пакетом на встановлення цирконієвих коронок (коронок з оксиду цирконію) за спеціальною ціною 2 600, грн.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top