Кольорові пломби для дітей

Здається, у дитячого стоматолога з’явився шанс стати другом дитини. А у дитини страх від відвідування стоматологічної клініки поступово змінюється на інтерес.

Причина тому – чарівні кольорові пломби. Від думки про те, що молочний зуб можна розфарбувати – дитина у захваті! Тому спеціально для малюків були створені унікальні кольорові пломби Twinky Star, виробництва Німеччини.

Для чого дитині кольорові пломби?

Коли дитина знаходиться в найніжнішому віці, вона фантазує, вірить у казки та дива, нерідко затьмарюється хворобами зубів. У віці від 6 до 12 років у 80% дітей зуби вражені карієсом.

Завоювати довіру маленького пацієнта набагато простіше, коли він бере участь у процесі лікування зубів – наприклад, вибирає колір пломби – рожевий, салатовий, золотий, синій, жовтий, срібний, зелений, помаранчевий. Це викликає позитивне ставлення до лікування, бо дитина стає “дизайнером” своїх молочних зубів і потім буде хвастатися батькам і друзям.

Процедура вибору кольору пломби не тільки переключить увагу дитини з напруженого очікування але й служить додатковим стимулом.

А для малюка важливо, що пломбочка у нього на зубі кольорова і навіть з іскорками, і він не даремно поводив себе добре під час прийому.

Матеріал з якого виготовляється кольорова пломба – компомер – поєднує в собі властивості склоіномеру і фотополімеру.

Кольорові пломби – захищають зуби від вторинного карієсу. Ці пломби встановлюються тільки на молочні зуби і на здоров’я дитини не впливають.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top