Імудон

Зміни в організмі хворих, що страждають захворюваннями пародонту, свідчать про ослаблення природих захисних механізмів. Тому лікування повинно бути спрямоване не тільки на ліквідацію запального процесу, але й на підвищення імунітету. Тоді найбільш виправданим є застосування імунокоректорів. Препарати цієї группи активізують захисні сили слизової оболонки порожнини рота, сприяють збільшенню вмісту в слині особливого ферменту – лізоциму, відомого своєю бактерицидною активністю, стимуляції і збільшенню числа імунокомпонентних клітин, відповідальних за вироблення антитіл. До імунокоректора відноситься, наприклад, препарат Імудон.

Це таблетки кремового кольору для розсмоктування в порожнині рота, мають кислуватий смакз присмаком м’яти.

Склад: представляє собою полівалентний антигений комплекс, який відповідає збудникам, які найбільш часто викликають запальні процеси в порожнині рота. Активним діючим компонентом препарату є суміш лізатів і бактерій.

Фармокологічні властивості: імуностимулюючий препарат бактеріального походження для місцевого застосуванняв стоматології. Імудон активує фагоцитоз, збільшує вміст лізоциму слини, сприяє збільшенню кількості імунокомпетентних клітин, підвищує вміст секреторного імуноглобуліну А в слині.

Показання до застосування:

  • лікування парадонтозу, пародонтиту, стоматиту, глосситу, афтозного стоматиту.
  • запальних та інфекційних уражень ротової порожнини.
  • еритематозного і виразкового гінгівіту.

Профілактика: виразок, викликаних зубними протезами, інфекцій після видалення зубів, імплантацій штучних зубних коренів.

Протипоказання: підвищена чутливість до одного з компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози:

Для дорослих і підлітків з 14 років: при гострих запальних захворюваннях порожнини рота, а також для профілактики препарат приймають по 8 таблеток на день. Таблетки розсмоктують (не розжовуючи) в ротовій порожнині з інтервалом 2-3 години. Середня тривалість курсу лікування 10 днів. Для профілактики хронічних запальних захворюваньпорожнини рота препарат приймають по 6 таблеток на день. Таблетки розсмоктують (не розжовуючи)в ротовій порожнині з інтервалом 3-4 години тривалість курсу 20 днів. Рекомендується проводити профілактичні курси прийому Імудона 2-3 рази на рік.

Для дітей від 1року і до 14 років. При лікуванні гострих і загострення хронічних запальних захворювань порожнини рота, а також для профілактики препарат приймають по 6 таблеток на день. Таблетки розсмоктують (не розжовуючи) в ротовій порожниніз інтервалом 3-4 години. Тривалість курсу лікування при гострих захворюваннях 10 днів, для профілактики хронічних – 20 днів. Також рекомендується проводити профілактичне курсове лікування препаратом 2-3 рази на рік. Діти від 1 року до 3-х років обов’язково розсмоктують таблетки під наглядом дорослої людини.

Особливі вказівки: у разі необхідності рот слід полоскати не раніше ніж через 1 годину після застосування Імудона, щоб не знижувати терапевтичну активність препарату. При призначенні препарату пацієнтам. що дотримуються безсольової або малосольової дієти необхідно враховувати, що 1 таблетка Імудона містить 15 мг натрія.

Інформація, представлена тут,не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування, та не може служити заміною очної консультації лікаря!

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top