Гігієна порожнини рота

За проведення професійної гігієни відповідає лікар-стоматолог, а за індивідуальну гігієну відповідальний пацієнт. Що таке індивідуальна гігієна? Це – комплекс заходів, які ми проводимо щодня в домашніх умовах. Сьогодні на ринку є безліч засобів по догляду за порожниною рота. Рекламна індустрія розвивається швидкими темпами. На екранах телевізорів, на бордах бачимо зубні пасти, щітки, ополіскувачі. Фірми-виробники твердять, що їхня продукція саме для нас. В супермакетах ми купляємо ці стандартні набори. Це приклад групової гігієни, яку нам нав’язує реклама. Але, можливо, для якісної гігієни нам потрібні інші засоби????

Стоматологи клініки Дента-Д виділяють індивідуальну гігієну. Ми підбираємо засоби гігієни залежно від клінічної ситуації в порожнині рота. Урок гігієни порожнини рота з використанням гігієнічних засобів швейцарської компанії CURADEN, яка є визнаним світовим лідером з виробництва стоматологічних гігієнічних засобів.

Ми також рекомендуємо своїм пацієнтам продукцію швейцарської фірми DR. WILD, зокрема, зубні пасти зі стабілізованим фторидом олова, ополіскувачі, гелі на основі олії чайного дерева.

Гарні результати ми отримуємо, призначаючи німецькі засоби по догляду за ротовою порожниною, які складаються тільки з натуральних компонентів, без консервантів, барвників, ароматизаторів.

Засоби французької лабораторії PIERRE FABRE ORAL CARE містять високоякісні активні компоненти і є ефективними в лікуванні захворювань пародонту.

Дбаючи про здоров’я наших пацієнтів, ми підбираємо тільки професійні серії для догляду за порожниною рота. При проведенні процедури Ви отримуєте в подарунок повний набір засобів гігієни (зубна паста, зубна щітка, ополіскувач, інтердентальні щітки з тримачем, флос, скребок для язика), а також знання і навички, як ними користуватися.

Ціни на відбілювання зубів

Домашнє відбілювання Opalescence (одна щелепа) 1500,00
Клінічне відбілювання Magic Smile (одна щелепа) 1500,00
   
Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top