Естетичні брекети

Damon 3

Самолігуючі естетичні брекети Damon 3 зроблені з прозорої кераміки, приваблеві на віигляд, з металевою засувкою паза, яка надійно утримує дугу, не обмежуючи її ковзання. Ця прогресивна система вимагає менше візитів для активації, дає швидкий і при цьому стабільний результат лікування і легко знімається.

Clarity SL

Керамічна самолігуюча система Clarity SL (Self- Ligating Applianc System) зручна і напівпрозора. Традиційно збільшення міцності керамічного брекета супроводжується зниженням прозорості.

Тому в керамічних брекетах Clareti SL застосовується запатентована технологія отримання матеріалів з оксидом алюмінію , що дозволяє досягти і прозорості, і високої міцності одночасно. Ці брекети увібрали в себе все найкраще від пасивного самолігування і естетики, тому забеспечують конфортне лікування-збільшені інтервали між візитами до ортодонта, скорочений час самого візиту, відсутні лігатури ( як у звичайних керамічних брекетах) і, як наслідок, чудові умови для гігієни , легке зняття брекетів.

Clarity

З усіх непомітних зовнішніх брекетів, найоптимальнішою по співвідношенню ціна- якість є класична керамічна система Clarity. Вона зливається з відтінком ємалі, як хамелеон, не забарвлюється , не травмує зуби при знятті , не дряпає губи і щоки. Найбільшою перевагою цих брекетів є їхній металевий паз, завдяки якому лікування приходить так само швидко і передбачувано, як на звичайній металевій системі.

Inspire Ise

Сапфірові брекети Inspire Ice – це ідеальний вибір для пацієнтів з незначними порушеннями прикусу, які намагаються приховати процес лікування від сторонніх очей. При цьому сама система настільки витончена, що багато хто сприймає її, як прикрасу.

Damon Clear

Пацієнти відзначають, що брекети Damon Clear перевищують їх очікування в комфорті та естетиці. Механізм відкривання і закривання замочків забеспечує швидку зміну дуги. При цьому сила, що діє на зуб, дорівнює нулю. Фірма виробник рекомендує комбінувати їх з брекетами Damon Q.

Для сапфірових або керамічних систем можна застосовувати дуги з білим тепловим покриттям, хоча це не бажано, оскільки погіршується якість і швидкість переміщення зубів.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top