Ендодонтичне лікування

Якщо каріозній процес зайшов так далеко, що торкнувся вже судинно-нервового пучка зуба (“нерва”),необхідне видалення нерва і пломбування кореневих каналів. Успішне лікування полягає в якісному пломбуванні кореневих каналів.

Лікарі нашої клініки застосовують апекслокатор для якісного лікування каналів зубів. Це – електронний прилад,який обчислює довжину кореневого каналу.

Доведено, що більшість кореневих каналів викривлені та важкопрохідні. Протягом усього лікування лікар контролює клінічну ситуацію, виключаючи помилки.Також відпадає необхідність у проміжних рентгенівських знімках, що знижує частку опромінення,одержуваного пацієнтом.

Фахівці “Дента-Д” у своїй практиці також використовують єндонаконечник при лікуванні каналів. А тому використання сучасного обладнання та інструментарію для лікування кореневих каналів для нас не пусті слова. Спеціальні інструменти дозволяють нам з високою точністю і безпекою обробити кореневі канали перед їх пломбуванням. Більшість каналів у людини не прямі, а зігнуті і доставлють масу складнощів для стоматологів, але використання німецьких інструментів KAVO дозволяють нам дуже якісно їх обробити.

Із впровадженням цієї технології нам вдалося не тільки підвищити якість лікування, але і скоротити час лікування кореневих каналів. Тільки така висока точність маніпуляцій може дати лікарю і пацієнту впевненість в тому, що депульпований зуб (позбавлений “нерва”) зуб довгі роки буде служити вірою і правдою, не достовляючи пацієну страждань і клопотів. Грамотно запломбований кореневий канал – це міцний фундамент для зуба.

На жаль, часто доводиться стикатися з такими ситуаціями, коли або з вини пацієнта, не звернувся своєчасно за допомогою, або в наслідок незадовільно проведенного раніше пломбування кореневих каналів, зуб починає нити, боліти при накушуванні,мляво реагувати на холод, з’являється характерне відчуття “виріс зуба”, неприємний запах та інщі симптоми запалення кореня зуба. Але не варто поспішати видаляти такий зуб. Наші знання, технічна забеспеченість і готовність допомогти рятують навіть “безнадійні” зуби. Дайте зубу ще один шанс.

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top