Бюгельні протези

Бюгельний протез (від нім. Bugel – дуга) – це не естетична, зручна, надійна знімна конструкція.

Переваги бюгельного протеза:

1. В основі бюгельних протезів – ажурне тонке лиття, майже не відчутне для пацієнта. Технологія лиття забезпечує надзвичайно високу міцність, тому протез неможливо зломити.
2. Бюгельний протез не натирає ясна і не виникає болі під час жування завдяки рівномірному розподілу жувального навантаженняміж зубами і слизовою оболонкою. Жувальна ефективність при цьому досягає 100%.
3. Бюгельний протез не закриває піднебіння, тому звикання до нього здійснюється набагато швидше, ніж до звичайного пластмасового протезу.
4. Оскільки на піднебінні є лише тонка металева дуга, а не масивний пластмасовий базис, в прожнині рота не виникає блювотного рефлексу.
5. Бюгельний протез не викликає зміни мовлення і не вносить дискомфорту у спілкування.
6. При користуванні конструкцією відсутні алергічні реакції, протезний стоматит.
7. Бюгельні протези дуже добре фіксуються в пророжнині рота завдяки достатній кількості опорно-утримуючих елементів і не спадають під час прийому їжі і розмови.
8. Пацієнт відчуває смак їжі, тому що не порушені смакові, температурні, тактильні відчуття.
9. Бюгельні протези естетичні, іх можна повністю приховати в порожнині рота.
10. Бюгельні протези характеризуються дуже швидкою адаптацією, і терміни звикання зменшуються у декілька разів у прівнянні зі звичайними акриловими аналогами.

Бюгельні протези часто використовуються в тих випадках, коли інші види протезування безсилі:

  • а) при захвоюваннях тканин парадонту і рухливості зубів;
  • б) при парафункціях жувальних м’язів (бруксизмі) і патологічному стиранні зубів;
  • в) при алергіях на акрилові пластмаси.

За способом фіксації на щелепі бюгельні протези поділяються на протези з кламерами і бюгельні протези із замками.

Бюгельні протези з кламерами утримуються за допомогою своєрідних гачків, які щільно охоплюють опорний зуб, але не завдають шкоду ємалі.

У бюгеля з замковим кріпленням (аттачменами) фіксація протеза дуже жорстка, майже не рухома.Велика частина жувального тиску передається на опорні зуби, одягнені в спеціальні металокерамічні коронки. Кріплення приховане усередені коронки, тому на відміну від кламерів, навіть при найширшій посмішці, ніхто не побачить, що роті є знімний протез.

Бюгельні протези вважаються умовно-знімними. Користуватися ними, на відміну пластмасових протезів, можна цілодобово. А знімати протез необхідно тільки ввечері для гігієни, а потім знову одягати на сон.

Для повноціного очищення та дизинфекції бюгельного протезуми рекомендуємо використовувати швидкорозтинні таблетки COREGA TABS.   

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top