Безметалева кераміка

Безметалева кераміка – сучасний стоматологічний матеріал, який дозволяє відновити не тільки зуби, але і надати посмішці природіність і красу.

Безметалові коронки – напівпрозорі. Вони створюють ілюзію натурального зуба. Такі коронки виготовляються із особливої пресованої кераміки, що робить їх легкими, надійними, функціональними та особливо естетичними.

Переваги керамічних коронок

На відміну від металокерамічної коронки, яка являє собою металевий ковпачок, облицьований керамікою, безметалова кераміка цілком фарфорова. Ця технологія перетворює косметичне протезування в дійсність.

Керамічні коронки не змінюють кльору та незабарвлюють краю ясен, з якими знаходяться в постійному контакті. Щільно прилягаючи до зуба, значно знижується ймовірність виникнення карієсу під коронками і розцементування.

Безметалева кераміка – це безпечна технологія. Фарфор-інертний матеріал, який не впливає на навколишнє середовищеі не заподіює шкоду організму людини. Фарфор – гіпоалергений.

Матеріал має ту ж ступінь заломлення світла, що і емаль зуба. Якщо при виготовлені коронки врахувати індивідуальні особливості обличчя, форму зубів та ретельно підібрати колір, то її неможливо відрізнити від живого зуба. З косметичної точки зору, фарфор – це ідеальний матеріал для відтворення зуба.

Однак, фарфорові коронки поступаються в міцності іншим видам коронок, тому їх краще ставити на передні зуби.

2Тепер вже не потрібно боятися слова “коронка”. Протезування стало не тільки раціональним але і красивим. Ми готові повернути вам усмішку. Персонал “Дента-Д” зробить все можливе, щоб зберегти Ваш гарний настрій.

Посміхайтеся на здоров’я!

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top