Апарати для дітей

Розпочате в ранньому віці ортодонтичне лікування дозволяє домогтися максимальних результатів у виправленні аномалій прикусу, тому що зубо-щелепна система дитини перебуває в стадії активного росту і розвитку і легше виправити порушення. Раннє лікування допомогає уникнути ортодонтичного лікування незнімною технікою (брекетами) або робить його менш тривалим, а також допомогає оминути хірургічну корекцію зубо-щелепних аномалій. Крім того, в ранньому віці лікування більш доступне фінансово, бо проводиться із застосуванням простих і ефективних засобів.

У дітей виправлення прикусу досягається застосуванням спеціальної знімної апаратури, яка представленна трейнерами однощелепними пластинками механічної дії, а також двохщелепними апаратами функціональної і комбінованої дії.

З 6 років для усунення зубо-щелепних аномалій та бородьби із шкідливими звичками рекомендується застосування переортодонтичного трейнра – це проміжний варіант між відсутністю лікування та лікуванням індивідуальними знімними апаратами.

Зубні пластинки і трейнери є знімними апаратами, залежно від конструкції їх потрібно носити тільки в нічний час або 24 години на добу.

Вестибюлярна пластинка замінить маленькому пацієнтові палець або пустушку, і при цьому вам не будуть потрібні прогнози чи примуси – пластинки в красивих коробочках подобаються дітям, і вони охоче ідуть на таку заміну.

Вестибюлярна пластинка:

  • нормалізує змикання губ
  • зміцнює круговий м’яз рота;
  • допомогає виправити дефекти мови;
  • виправляє неправильну фунцію мови;
  • усуває шкідливу звичку дихати ротом;
  • сприяє міофункціональному тренуванню;
  • сприяє виправленню вже наявних відхилень.


Правильний прикус                    Неправильний прикус

Аденоїди ” Закладеність носа”                  Закусування губи

Дента-Д

Стоматологическая клиника Дента - Д создана для Вас, чтобы укрепить здоровье Ваших зубов и десен!

Top